Tworzymy i budujemy z pasją dla Was jak dla siebie

Top Produkt Pomorskie 2017 Słoneczne Lokum propozycja od Profesjonal24

Data: 2017-04-18
Top Produkt Pomorskie 2017 Słoneczne Lokum propozycja od Profesjonal24

Słoneczne Lokum, to nasza propozycja do Top Produkt Pomorskie 2017.  Dlaczego właśnie Słoneczne Lokum ? Bo to wyjątkowe mieszkania bezczynszowe z pakietem energooszczędnościowym. HiT od #Profesjonal24 Twojego zaufanego dewelopera. Najlepsza oferta domów z przestronnymi lokalami mieszkalnymi w bardzo atrakcyjnej cenie w stosunku do jakości wykończenia i standardu wyposażenia. Słoneczne Lokum, to nie tylko niskie koszty eksploatacyjne, ogród i miejsce postojowe na wyłączne użytkowanie, to również podwójna powierzchnia mieszkalna, bo nasze motto brzmi " Żyj i mieszkaj komfortowo bez sąsiada nad głową "

czytaj więcej

Wideo-relacje od Profesjonal24. Domy i mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji w Skowarczu i Różynach

Data: 2017-03-13
Wideo-relacje od Profesjonal24. Domy i mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji w Skowarczu i Różynach

Domy wolnostojące, w zabudowi bliźniaczej oraz mieszkania bezczynszowe z ogrodem i miejscem postojowym w atrakcyjnych cenach, to nasze realizacje wychodzące na przeciw Państwa oczekiwaniom, jak również dostosowane do różnych Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi prezentacjami wizulnymi ofert. Na naszych łamach: strony www oraz profilu facebook-owym sukcesywnie bedziemy pokazywać wideo_ relacje z różnych wydarzeń z udziałem dewelopera Profesjonal24. W prezentacjach nie zabraknie filmów z cyklu i postępów budowy oraz filmów pokazowych obrazujących wykończone domy lub mieszkania przez Nabywców, którzy dokonali zakupu swojej wymarzonej nieruchomości od Profesjonal24 Waszego zaufanego dewelopera. Więc zapraszamy.

czytaj więcej

Oferta mieszkań bezczynszowych od 3680 zł. brutto za m2 z działką i miejscem postojowym !

Data: 2016-10-02
Oferta mieszkań bezczynszowych od 3680 zł. brutto za m2 z działką i miejscem postojowym !

Oferta mieszkań bezczynszowych z ogrodem, tarasem i miejscem postojowym w cenie zakupu. Kup mieszkanie ! Płać rachunki jak za mieszkanie ! Mieszkaj jak w domu !

Ofertę naszą kierujemy do tych osób, które marzą o domu lecz cechą zaporową jego nabycia jest zbyt wysoka cena. Rozwiązanie, które wprowadziliśmy w autorskim projekcie "Słoneczne Lokum", to połączenie funkcjonalności, wygody, nietuzinkowego wykończenia i wyposażenia z możliwością aranżacji ścianek poszczególnych pomieszczeń wg własnych potrzeb ( i tu nowość bo nie tylko na etapie wczesnej budowy ale również po wybudowaniu, lecz nie później jak miesiąc przed oddaniem do użytkowania).

Szanowni Państwo

Mieszkania poza atrakcyjną powierzchnią użytkowa  kwalifikowaną do uzyskania dopłty w rządowym programie "Mieszkanie dla Młodych"  cechuje wyjątkowe nasłonecznienie oraz przestronny "strych" nad całym mieszkaniem. Jednak to nie wszstkie udogodnienia i walory nowych mieszkań; kupując mieszkanie od Profesjonal24 zyskujecie Państwo w standardzie pakiet energo-oszczędnościowy kosztów eksploatacyjnych mieszkania, a mianowicie: okna trzyszybowe, docieplenie elewacji styropianem grafitowym o najlepszym parametrach izolacyjności, kondensacyjny kocioł gazowy. Ponadto własny ogródek z tarasem oraz miejsce postojowe bez dopłaty tj zawarte w cenie mieszkania !

Planowany odbiór mieszkań na przełomie lipca / sierpnia 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ! >> OFERTA <<

 

 

czytaj więcej

Promocja niezależna od innych ! Kup dom w Skowarczu i wygraj samochód !

Data: 2016-10-01
Promocja niezależna od innych ! Kup dom w Skowarczu i wygraj samochód !

Szanowni Państwo ! 

Oferujemy wyjątkowo atrakcyjną Pomocję przy zakupie domu w Skowarczu !

Tyko u nas niezależnie od obowiązujących promocji cenowych czy negocjajcji indywidualnych kupując dom na osiedlu Zakątek Smyka  w Skowarczu bedzie można wziąć udział w konkursie i wygrać rodzinnego, wygodnego i ekonomicznego pod względem eksploatacji samochodu marki Skoda Citigo. Zapytaj dewelopera o szczegóły  Promocji  podczas prezentacji inwestycji. !

 

Rozstrzygniecie konkursu wraz z festynem rodzinnym organizowanym przez Profesjonal24 wstępnie został zaplanowany na lato 2017 r. Nie może Cię tam zabraknąć ! Śpiesz się bo oferta domów objęta tą promocją jest na wyczerpaniu.

Profesjonal24 Twój zaufany dewelper inegruje społeczność realizowanych osiedli !

Tymczasem proponujemy zapoznać się z naszą wyjątkową ofertą domów jednorodzinnych wolnostojących i bliźniaczych, parterowych z przestronnym poddaszem nieużykowym lub z użytkowym poddaszem, bo na Zakątku Smyka każdy może wybrać dom odpowiedni dla siebie ! Domy oferowane na osiedlu Zakątek Smyka spełniają wymogi dopłaty w programie MdM.

Przejdź bezpośrednio do bieżących ofert  domów z realizacji na osiedlu Zakątek Smyka >>  wybierz  <<  lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły ofert ! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

czytaj więcej

Wejdź w nowoczesny świat wirtualnej prezentacji i aranżacji wnętrz. Zobacz wirtualne spacery domów i mieszkań.

Data: 2016-09-30
Wejdź w nowoczesny świat wirtualnej prezentacji i aranżacji wnętrz. Zobacz wirtualne spacery domów i mieszkań.

Szanwni Państwo miło nam poniformować, że już teraz dla ułatwienia i bez zbędnego szukania oraz straty cennego czasu udostępniamy Państwu w jednym miejscu ( poniżej) pakiet naszych wirtualnych spacerów zawierający m.in. prezentację kameralnego osiedla Zakątek Smyka jak również poszczególnych domów oraz mieszkań.

Co można zobaczyć w wirtuanej prezentacji ? 

 • W zakresie całego osiedla, domu bliźnieczego Smyk-2 Duo, domu wolnostojącego Smyk-2.., domu wolnostojącego-parterowego z przestronnym poddaszem Perła Smyka: widok z lotu ptaka z wyborem aktywnych punktów, do których po kliknięciu  możemy się w łatwy sposób automatycznie przemieścić. Nawigując zgodnie ze wskazaniem niebieskich strzałek możemy przemieszczać się po alejkach rozglądając się w koło. Spacerując po poszczególnych alejkach przy niektórych domach również  pojawi się znana nam niebieska strzałka, dzięki której możemy wejść do środka i zapoznać się z przykładowymi aranżacjami wnętrz poszczególnych budynków.
czytaj więcej

Osiedle mieszkań i domów jednorodzinnych Zakątek Smyka w Skowarczu ! Hit sezonu !

Data: 2016-02-21
Osiedle mieszkań i domów jednorodzinnych Zakątek Smyka w Skowarczu ! Hit sezonu !

Teraz na Osiedlu " Zakątek Smyka "  przygotowaliśmy Oferty specjalnie dopasowane wg Państwa sugestii i do Państwa potrzeb. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią latem 2014 roku rozpoczeliśmy II etap realizacji w Skowarczu osiedla Zakątek Smyka. Skowarcz to urokliwe miejsce, cieszące się dużym zainteresowaniem Nabywców dlatego wychodząc na przeciw Państwa potrzebom wzbogaciliśmy naszą ofertę o domy wolnostojące oraz mieszkania z ogródkiem i kominkiem będące alternatywą cenową w stosunku do domów lecz niepozbawioną ich wolorów. Teraz w kameralnym miejscu powstaje 18 domów w tym: 6 domów Smyk-2 Duo w zabudowie bliźniaczej ze schodami drewnianymi w standardzie ( które zostały już wybudowane i sprzedane), 6 domów Smyk-2... wolnostojących również z ażurowymi schodami drewnianymi w standardzie ( 3 z odbiorem na VII/VIII 2016 r) oraz 6 domów wolnostojących Perła Smyka ( 3 z odbiorem na lipiec 2016) Ponadto wg indywidualnego projektu powstaje 6 domów dwulokalowych z mieszkaniami o powierzchni użytkowej od 61 m2 do 65 m2 z przestronnym poddaszem z możliwością jego adaptacji wg własnych potrzeb z bezpośrednim wejściem nad mieszkaniem. Planowany odbiór 4 pierwszych mieszkań to koniec czerwca 2016

Uwaga NOWOŚĆ !!!

Również jako NOWĄ FUNKCJĘ na naszych stronach wprowadziliśmy intuicyjny wybór ofert domów na podglądowym widoku osiedla Zakatek Smyka z Lotu Ptaka. Teraz wystarczy najechać kursorem na dowolny dom i klikając przejść do jego karty informacyjno-opisowej.

czytaj więcej

Wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń oraz szczęśliwego, nowego 2016 Roku

Data: 2016-01-01
Wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń oraz szczęśliwego, nowego 2016 Roku

W tym Nowym 2016 Roku życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i radości. Niech Nowy Rok będzie dla Państwa czasem zadowolenia, realizacji zamierzonych celów zarówno tych rodzinnych jak i zawodowych. Szczęśliwego Nowego Roku !

czytaj więcej

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech zawsze, wszystko tak pięknie gra !

Data: 2015-12-21
Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech zawsze, wszystko tak pięknie gra !

 Święta Bożego Narodzenia, to czas radości ! Również spokoju, wyciszenia i zadumy. To czas wyjątkowy i magiczny, dlatego też progniemy wszystkim Państwu życzyć najpiękniejszych i najwspanialszych chwil,

Dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha.

Przepięknej magicznej atmosfery i rodzinnej bliskości.

 

Prezentów pod choinkę i śniegu ku radości.

 Więc niech zawsze wszystko tak pięknie gra ! Ciepła domowego ogniska i znalezienia własnego klucza do szczęścia w Święta Bożego Narodzenia oraz przez cały Nowy Rok 2016 życzy

Zarząd Profesjonal24 

Twój zaufany Deweloper

czytaj więcej

W standardzie oferujemy więcej niż inni !

Data: 2015-11-15
W standardzie oferujemy więcej niż inni !

W zależności od projektu w standardzie oferujemy więcej niż inni:

 • - schody drewniane w cenie (zamiast betonowych),
 • - dwa systemy grzewcze: kominkowe i gazowe,
 • - tynki cementowo-wapienne szpachlowane masą gipsową ( zdrowe i oddychające),
 • - dachówkę Euronit, podbitkę drewnianą,
 • - ocieplenie elewacji od 18 do 20 cm styropianem.
 • - ocieplenie sufitu z płyt g-k wełną mineralną gr 20 cm (5+15)
 • - ocieplonie połaci strychu wełną gr. 15 cm,
 • - ogrodzenie z siatki powlekanej z trzech stron,
 • -ogrzewanie podłogowe w standardzie,
 • - możliwość nieodpłatnej aranżacji ścinek dziłowych wg własnych potrzeb. (w odpowiednim czasie na etapie budowy)

Zobacz ile możesz uzyskać dopłaty w programie MDM do domów oferowanych przez Profesjonal24

Data: 2014-10-01
Zobacz ile możesz uzyskać dopłaty w programie MDM do domów oferowanych przez Profesjonal24

Zapraszamy do obejżenia przykładowej symulacji dopłat do domów oferowanych w programie MDM ! Najlepsze ceny na rynku ! Nie przegap swojej okazji ! Bądź na topie ! Kupuj prawdziwe domy budowane tradycyjnie od Profesjonal24.

 

czytaj więcej
© Copyright 2013 by Profesjonal24 Twój zaufany deweloper. Budowa i sprzedaż domów oraz mieszkań w Skowarczu i Różynach

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.